KONUT KREDİSİNDE NEDEN PROFESYONEL DESTEK

KONUT KREDİSİNDE NEDEN PROFESYONEL DESTEK

LÜTFEN OKUYUNUZ kredi destek danışmanlık hizmetlerimiz konut kredisi ile sınırlı olup müşterilerimizden herhangi bir hizmet bedeli alınmamaktadır

  konut kredisinde profesyonel destek almak için tıklayınız

             KONUT KREDİSİNDE NEDEN PROFESYONEL DESTEK

           yapmış olduğumuz  incelemeler ve detaylı çalışmalar sonucunda her  bankanın mevzuatının ( kredi kriterlerinin ) diğer bir bankadan farklı olduğunu ve çok farklı müşteri profillerine kredi imkanı sağlayabildiğini tesbit ettik .

               bizlerde  bankaların mevzuatlarını güncel olarak yakından takip ederek hangi müşterinin hangi kredinin   ne şekilde hangi banyaka  uygun olduğunun tesbitini yaptık .

        yine yaptığımız çalışmalar ve edindiğimiz bilgiler ışığında  gördükki hermüşteri farklı özelliklere ve özel durumlara sahiptir.

       mesela müşteri nin geçmiş dönemlerde banka çalışması olmamış yada bankaya ihtiyaç duymamış olabilir . böyle bir durumda ilgili bankanın ve kredi kayıt bürosunun  kayıtlarında yeralması mümkün olmayacağından dolayı kredi kullanım ve skor puan ları olmayacaktır .bu durumda kredi başvurusunda bulunulan bankaların kredi değerlendirme ve risk yönetiminin elinde müşteriyi değerlendirecek yeterli veri olmadığından  kredi talebi red edilebilecektir . bu  örneklere müşterinin geçmiş dönemlerde bankalarla yaşamış olduğu sıkıntılar , ödeme performansı, sigortalılık durumu ve gelir beyanı durumu gibi örnekler ilave edilebilir  

         ÖNEMLİ OLAN bu süreç içersinde mutlaka gerekli analizleri yaparak doru müşteri, doğru ürün ve doğru banka denkleminin sağlanması ve tek bir işlemde en uygun koşullarda bu çalışmanın olumlu sonuçlandırılması esastır.

           DANIŞMAN DESTEĞİ OLMADAN yapılan başvurularda doğru banka doğru kredi doğru ve eksiksiz beyan denklemi sağlanmadan yapılan başvurular büyük olasılıkla red edilmekte bununa birlikte  keyfe keder  deneme amaçlı da olsa cep telefonundan  ATM lerden veya şubelerden yapılan çok sayıdaki başvurular olumlu dahi sonuçlanmış olsalar bile kullanılmaması durumunda  kredi skor puanınız düşmekte ilgili kayıtlardaki tüm başvurularınız diğer tüm bankalar tarafından görülmektedir 

      bütün bu olumsuzlukları üst üste koyduğumuzda klasik deneme mantığı ile aslında  kendi profilinize uygun bir bankaya ulaştığınızda  iş işten çoktan geçmiş olacak  , sicilinizde birçok başvuru  , red, ve düşük skpr puanı ile karşılaşan bankanız açısından riskli müşteri statüsünde değerlendirilecek aslında profesyonel bir danışman  eşliğinde çok  kolay alabileceğiniz  kredi hizmetinden yoksun kalacaksınız .

HATA YAPMAMAK İÇİN  bankaların müfredatını çok iyi bilen siz değerli müşterilerimizin müşteri profiline göre ; talep ettiğiniz hizmetin hangi bankanın mevzuatına uygun olduğunu tesbit edebilen EMLAK BORSASI & KONUT DESTEK  ten profesyonel destek almanızı önemle tavsiye ederiz . 

DİKKAT 

OLURUNUZU OLMAZA KABULÜNÜZÜ RED E ÇEVİRMEYİN 

EMLAK BORSASI & KONUT DESTEK  TEN PROFESYONEL DESTEK ALIN KARLI ÇIKIN

DESTEK TALEP FORMU İÇİN TIKLAYINIZ 

 

Yazılım : Emlakkobi