GAYRİMENKULDE NEDEN PROFESYONEL DESTEK

GAYRİMENKULDE NEDEN PROFESYONEL DESTEK

PROFESYONEL DESTEK İÇİN TIKLAYINIZ 

GAYRİMENKUL ALIM SATIMINDA NEDEN PROFESYONEL DESTEK LÜTFEN OKUYUNUZ

Gayrimenkul alım ve satım işlemlerinde yeterli donanıma sahip profesyonel gayrimenkul danışmanlarından alacağınız  desteğin sizi hem zaman hem de fuzuli masraflardan oluşan  bir israf zincirinden kurtaracağını ve sizin için sizin şartlarınıza en uygun değerlendirmeyi yapacağını biliyor musunuz.

 Edinim ve satış Süreçlerin uzunluğu teknik ve doğru bilgi sahibi olunmasında karşılaşılan güçlükler danışmanlık hizmeti alınmasını mecburi kılmaktadır. Danışmanlık hizmeti alınmadan yapılan işlemlerde de ise hem alıcı hem de  satıcı için zaman  ve parasal  yönden kayıplar oluşturmak ta ileride telafisi güç sonuçlar oluşturmaktadır

   Bu sebeple Gayrimenkul piyasasında etik değerlere sahip çıkan , işletmesi ile ilgili her türlü yasal mevzuatı yerine getirmiş firmalarla calışılması durumunda ciddi ekonomik değerlere sahip gayrimenkullerinizi hiç bir sorunla karşılaşmadan  güvenle alıp satabilirsiniz

PROFESYNEL DANIŞMANLIK HİZMETİ ALMANIN BAŞLICA FAYDALARI

1.gayrimenkul alımı ve satış ı sürecinde harcanılan  zaman ile , bu  zaman zarfında oluşabilecek tüm maliyetlerin  (araştırma maliyetleri, yakıt maliyeti,haberleşme giderleri,kırtasiye giderleri bu amaçla kullanılan araçlara ait amortisman,Zamansal/parasal fırsat maliyetleri vs gb ) alıcı ve satıcı nezdinde asgari düzeye indirilmesini sağlar.

2.Gayımenkül danışmanları sektör oyuncuları  olmaları nedeniyle bir nevi piyasa düzenleyicisi işlevleri vardır. Piyasanın içinde sürekli olmaları nedeniyle KİM NEREDE,NEYİ,KAÇA satıyor, bilgisine sahiptirler.Danışmanlık hizmeti alınması durumunda  doğru değerleme yapılır.

3. Bu durum alıcı ve satıcı için doğru gayrimenkülün doğru fiyattan değerlendirilmesini sağlar. Böylelikle oluşulabilecek yüksek  zararlardan ve ilerde doğabilecek sorumluluklardan kaçınılabilir.

 4. ayrıca satıcıya ve gayrimenkule ait bazı özel durumların danışman tarafından bilinip takip edilmesi nedeniyle piyasa fiyatının altındaki fiyatlardan satın alma işlemi de gerçekleştirebilir. Ki böyle bir durumda hem alıcının menfaati korunmuş olur. hem de satıcının zaman kaybına uğramadan içersinde bulunduğu aciliyet gerektiren olası durumlar a çözüm getirilmiş olur.

 

5 . bununla beraber gayrimenkul alımında kredilendirme konusu da başlı başına bir uzmanlık alanıdır. alanında uzman bir gayrimenkul danışmanı. müşterisinin durumunu doğru analiz ederek doğru müşteri doğru banka  denklemini kurup . müşterisine en az maliyetle, ve en kısa zaman zarfında kredilendirme işlemlerini tamamlayabilmektedir.

 

Sonuç olarak : Gayrimenkul alım satım sürecinde Danışmanlık desteği alınması halinde, alım satım sürecinin  yönetimi  işi bilen profesyonel  ehil ellere bırakılmış olur ki bu durumda alıcının da satıcının da  menfaatine olacaktır

 

BU ARADA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN EN ÖNEMLİ HUSUS  ÇALIŞILAN GAYRİMENKUL DANIŞMANI NIN REFERANSLI VE GÜVENİLİR  OLMASI  ALANINDA KENDİNİ İSBATLAMIŞ OLMASI  GEREKMEKTEDİR.

EMLAKBORSASI KONUT DESTEK  yönetiminden veya size enyakın  alanında uzmanlaşmış üye kuruluşlarımızdan destek almak için  

ALICI DESTEK TALEP FORMU için tıklayınız

SATICI DESTEK TALEP FORMU için tıklayınız

Yazılım : Emlakkobi