Kredi Hesaplayıcı

KREDİ DESTEK kredi destek hizmetlerimiz konut kredisi ile sınırlı olup müşterilerimizden herhangi bir danışmanlık hizmet bedeli alınmamaktadır

KONUT KREDİSİNDE NEDEN PROFESYONEL DESTEK . OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ           

Emlak borsası & konut destek  danışmanlık hizmetleri üyelik esasına göre çalışır.

       www.konutdestek.com  sistem üzerinden üyelik yaparak destek talep formunu dolduran üyelerimizin talepleri  uzman mortgage danışmanlarımız tarafından incelenerek üye ile irtibata geçilir .

           gerekli durumda üyeden detaylı bilgi talep eder ve  üyeye bilgilendirmede bulunur . üyenin danışmanlık hizmetine devam  edilmesini talep etmesi durumunda anlaşmalı partner bankalarla görüşüp üyenin şartlarına en uygun koşullarda en uygun teklifi alır ve üyeye bilgi verir.

         Üyenin kendisine sunulan alternatifler arasından seçeceği bankaya yönlendirilmesi yapılır.

         Yönlendirme sürecinden sonra ilgili bankaların  sağlayacağı kolaylık ve avantajlar la birlikte  üyemiz  işlemlerine devam eder . bu süreç içersinde  üyemizin  gerekli duyduğu her aşamada  danışmanlık hizmetimiz devam edecektir .

         Üyemiz dilerse ve imkanlar dahilindeyse özel bir anlaşmaya istinaden kendisine  fiziki destek  de verilebilir ( araç , seyahat,  taşıma , evrak takibi ve tapu işlemleri vb.)

 NEDEN BİZ :

Zaman ve nakit kazancı: Türkiye de ki büyük özel bankaların müşteri profili , kredi mevzuatını ve güncel faiz oranlarını yakından takip ettiğimiz için size sunacağımız ;  şartlarınıza göre  en uygun kredi seçeneklerini  en kısa zamanda değerlendirip zaman ve nakit  açısından kazançlı çıkarsınız.

Size özel indirimli oranlar:  Bankalar ile yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde kendi koşullarınıza ve durumunuza özel ve indirimli konut kredisi faiz oranları ile karlı çıkarsınız

Kredilendirmede hızlı süreç:  kredi talep formunuz bize ulaştığında  size özel uzman mortgage danışmanınız  gün  içerisinde sizi arayarak sizin şartlarınıza  en uygun banka teklifleri hakkında sizi bilgilendirecek, banka yönlendirmeniz sonrasında kredinizi kullanana kadar tüm süreç boyunca yanınızda olarak en uygun krediyi, en rahat ve hızlı şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Üçretsiz danışmanlık:   Süreç boyunca faydalanacağınız danışmanlık  hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir ve sizin için herhangi bir bağlayıcılığı bulunmaz. Bankalar kredi üzerine herhangi bir ek maliyet yansıtmazlar. İstediğiniz zaman ücretsiz hizmetimizden faydalanmaktan vazgeçtiğinizi belirtip süreci sonlandırabilirsiniz.

Fiziki destek:  ayrıca dilerseniz  bulunduğunuz konuma göre imkanlar dahilinde ise  ücreti mukabilinde fiziki destek  talebinde bulunabilirsiniz ( araç  nakilye taşıma  ve tapu hizmetleri)

BU İŞTEN EMLAKBORSASI KONUT DESTEĞİN KAZANCI NE ??

 EMLAK BORSASI & KONUTDESTEK.  gelirini anlaşmalı olarak çalıştığı bankalardan reklam ve hizmet bedeli adı altında  kazanır ve hiçbir banka ve banka personeli ile ikili ilişkisi ve  organik bağı yoktur.

Doldurduğunuz form bilgi amaçlı olup hiç bir zorunluluk veya yükümlülük getirmez.

Yazılım : Emlakkobi