GAYRİMENKUL DESTEK

GAYRİMENKUL ALIM SATIMINDA NEDEN PROFESYONEL DESTEK OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

Gayrimenkul alım ve satım işlemlerinde yeterli donanıma sahip profesyonel gayrimenkul danışmanlarından alacağınız  desteğin sizi hem zaman hem de fuzuli masraflardan oluşan  bir israf zincirinden kurtaracağını ve sizin için sizin şartlarınıza en uygun değerlendirmeyi yapacağını biliyor musunuz.

 BU FORM TALEPLERİNİZE HIZLI VE ETKİN BİR ÇÖZÜM ÜRETEBİLMEK İÇİN GEREKLİ OLAN  TEMEL BİLGİLERİ İÇERİR  VE HİÇBİR SORUMLULUK  / YÜKÜMLÜLÜK  GETİRMEZ

AMAÇ:

        Gayrimenkul almak / kiralamak  veya gayrimenkulünü satmak / kiraya vermek isteyen yada mevcut gayrimenkul ü nü ( arsa , tarla, işyeri vb)  daha iyi şartlarda değerlendirmek isteyen  www.konutdestek.com kullanıcılarının gayrimenkulle alakalı her türlü  destek taleplerini  hızlı bir şekilde değerlendirmek . talep sahibini bilinçlendirmek  ve çözüme kavuşturmak başlıca amacımız dır.

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ .

           Taleplerinizi 2 şekilde değerlendirmekteyiz .

  1. Bizzat emlak borsası & konut destek firması olarak doğrudan talep sahibi ile temasa geçerek taleplerine en uygun çözümü bulmaya çalışırız . talebin durumuna göre karşılıklı mutabakat ın sağlanması durumunda karşılıklı sorumluluk ve güven  ilişkisi içersinde ticari esaslara  bağlı  bir çalışma yapabiliriz. 
  2. Talep in özelliğine ve durumuna göre talep sahibi ve talebin konumu dikkate alınarak www.konutdestek.com üyesi  işinin ehli güvenilir   firmalar veya çalıştığımız çözüm ortağı firmalar vasıtası ile

           Bu seçenekte talep sahibinin talebi ve hassasiyetleri çalıştığımız çözüm ortağı firmaya iletilir. Talep sahibi ile aralarında irtibat kurularak talebin durumuna göre karşılıklı mutabakatın sağlanması durumunda  karşılıklı sorumluluk ve güven  ilişkisi içersinde ticari esaslara  bağlı çözüm üretilir.

TALEP SAHİBİNİN DOLDURACAĞI BU FORM BİLGİ AMAÇLI OLUP . KARŞILIKLI MUTABAKAT SAĞLANMADIĞI MÜDDETÇE HİÇBİR SORUMLULUK VE YÜKÜMLÜLÜK  GETİRMEZ.

EMLAKBORSASI KONUT DESTEK  yönetiminden veya size enyakın  alanında uzmanlaşmış üye kuruluşlarımızdan destek almak için  . YANDAKİ FORM U DOLDURABİLİRSİNİZ

Bu alanda girdiğiniz bilgiler ve destek talebi herhangi bir yükümlülük getirmez. Bu bilgiler size en yakın çözüm ortağı üyelerimiz ile paylaşılıp, taleplerinizin en kısa sürede çözüme kavuşturulması amaçlandırılmıştır.

Yazılım : Emlakkobi